м. Івано-Франківськ, вул. Юності 33
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню
автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдв'яними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 20%"  

Курс екстримального водіння

Закрити
Курс екстримального водіння
Курс екстримального водіння

Екстремальне водіння - це безперервний контроль всього, що відбувається навколо машини. Завжди потрібно стежити за поведінкою на дорозі водіїв інших транспортних засобів. Це дозволяє уникнути дуже багатьох неприємних, а іноді трагічних ситуацій. Наприклад, весь час необхідно стежити за тим, як поводяться водії попереду автомобілів, що рухаються. У разі необхідності потрібно зменшувати швидкість власного авто, якщо вони роблять різкі маневри..

Постійно прораховуй для себе в розумі шляхи виходу з потенційно небезпечних ситуацій.

Правильне використання педалі гальма - це необхідна умова для того, щоб навчитися екстремальному водінню. Сьогодні багато водіїв авто покладаються на систему ABS. У той же час в екстремальних умовах ABS істотно знижує керованість автомобіля. Дуже небезпечні в цьому випадку різкі гальмування на поворотах або в разі потреби в об'їзді перешкоди. Тому завжди старайся натискати педаль гальма плавно навіть при наявності системи ABS в машині.

Тренувати правильне гальмування краще на спеціальних майданчиках.

Дуже часто на дорозі з'являється несподівана перешкода. Перше, що робить недосвідчений водій, бачачи перед собою його, це різко гальмує. Але іноді різке гальмування може привести автомобіль в стан некерованості. Тому тут треба діяти більш екстремальними методами. Один з таких способів - об'їзд перешкоди без гальма. Тут вже потрібні спеціальні навички, які необхідно відпрацьовувати на попередніх тренуваннях.

До більш екстремальних способів водіння автомобіля можна віднести, наприклад, розворот машини на 180 градусів з невеликим радіусом розвороту. Також популярні серед водіїв-екстремалів керовані замети. Освоювати такі елементи потрібно під пильним контролем досвідчених інструкторів.

Поділитися у соціальних мережах

автошкола Вердант Івано-Франківськ