м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Про нас

Закрити

Чому саме автошкола Вердант ?


Особливості автошколи

Досвідчені викладачі

доступно та максимально просто навчають процесу водіння. Ми гарантуємо, що навіть новачок в автосправі разом із нами досягне успішних результатів та зможе вільно пересуватися містом на автомобілі. Ми готуємо наших учнів до теоретичних та практичних екзаменів, акцентуємо увагу на важливих питаннях та допомагаємо оволодіти майстерністю водія. Здійснюємо перепідготовку водіїв за категоріями С, С1, D, BE, CE, C1E.

Забезпечте собі мобільність руху разом із нашою автошколою.

Verdant

Майстерність водія — гарантія безпеки руху на дорозі. Саме тому підготовка водіїв повинна відповідати суворим вимогам щодо якості та професійності. Наша автошкола володіє значним успішним досвідом підготовки водіїв категорій А, А1, В, С. Для навчання ми пропонуємо послуги кваліфікованих педагогів та майстрів водіння, використовуємо сучасні методики та засоби.

Фотогалерея


Ми надаємо для навчання сучасні навчальні та транспортні засоби з механічною та автоматичною трансмісією
>