м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Поради для безпечної їзди

Закрити
Поради для безпечної їзди
Поради для безпечної їзди

1. Будьте уважні

Якщо вважати правила скоріше рекомендаціями ніж командами, ви будете знати коли вони відповідають ситуації а коли ні. Завжди проявляйте гнучкість при виборі найбільш підходящої реакції на конкретну ситуацію.

2. Не забувайте про оточення.

Пам'ятайте, що мова йде не лише про машину, її тип, необхідні навики. Підвищуйте концентрацію та увагу, коли ви за кермом.

3. Стримуйте страх.

Не дозволяйте інстинктивному страху опановувати вами, коли трапляється на дорозі щось несподіване. Але обгрунтована впевненість у правильності свого водіння дозволить логіці та практичному досвіду допомогти у вирішенні будь-яких проблем.

4. Дотримуватись безпечного водіння треба вміти.

Водії бувають трьох типів : ті хто самі потрапляють в аварії, приймають участь в аваріях інших, та ті в яких аварії просто не трапляються. Все ж добрі водії також можуть втрапити в аварію, набагато важливіше не постраждати самому.

5. Не відволікайтесь.

Прогнозуйте можливі несподіванки і вони не захоплять вас зненацька ( а не тільки слухайте радіо чи споглядайте на відеореєстратор / реєстратор ) .

6. Очікуйте неочікуване.

Загальне розуміння дорожньої ситуації в цілому означає, що ви можете завбачливо помітити події, які призведуть до ДТП. Завжди пам'ятайте, що будь-яку аварію можна уникнути.

7. Тихіше їдеш - далі будеш.

Швидка їзда доречна на автоперегонах. Рух у рівномірному, розумному темпі забезпечить дистанцію та більше часу на реагування на все з чим доведеться зіткнутися.

8. Вчіться вправно кермувати кермом.

Більшість людей не звертають достатньої уваги на навики вправно кермувати. Якщо автомобіль втрачає керованість - кермо це першим відчує.

9. Будьте стримані.

Використовуйте кермо та гальмо обережно, повертайте плавно без різких рухів. Підвищена увага означає, що ви загальмуєте швидше та більш плавно.

10. Знайте свої межі.

Якщо ви не пройшли курс підвищення кваліфікації водіння, ваші знання обмежені, важливо зрозуміти межу своїх навиків як водія та не зловживати нею.

Поділитися у соціальних мережах

автошкола  Івано-Франківськ
>