м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Автомобіль у спеку

Закрити
автошкола Вердант
Автомобіль у спеку

Літо абсолютно справедливо асоціюється зі спекою. Однак спека не завжди приємна, особливо якщо мова заходить про автомобілістів. Влітку в салоні машини часто буває дуже жарко - металевий корпус автомобіля нагрівається, що створює серйозний дискомфорт для водія і пасажирів.

Що можна зробити, щоб попередити перегрів кузова

  • - можна ставити машину в тіні, під навісом. Але в цьому випадку доведеться враховувати рух тіні - наприклад, якщо в 9 ранку автомобіль є в тіні, то в обід ситуація зміниться . В крайньому випадку, коли ніякої тіні поблизу немає, ставте машину таким чином, щоб сонячні промені не потрапляли на приладову панель.
  • - накрити його спеціальним чохлом з ефектом світловідбивання. Це пристосування не тільки знизить температуру повітря в салоні, воно збереже покриття кузова від дії ультрафіолетових променів.
  • - можна залишати вікна трохи відкритими. Робити це рекомендується тільки при повній впевненості, що до вас не навідаються злодюжки.
  • - виходом з ситуації може стати відображає шторка. Існує безліч різновидів даних пристосувань. Деякі з них кріпляться до автомобільного скла за допомогою присосок, інші - тасьмами. Вибираючи шторку, потрібно враховувати, що за розмірами вона повинна збігатися з вітровим склом. Зазвичай відбивачі закріплюються всередині салону, але іноді їх кріплять зовні. Залишаючи машину на спеці, не зайве прикрити приладову панель білою тканиною. Таким чином пластик буде захищений від вигорання і термічної деформації.

Що робити, якщо салон вже сильно прогрівся

Перше, що в цьому випадку приходить в голову - це включити кондиціонер. Однак з цим не варто поспішати - сильний перепад температур може стати причиною руйнування деяких предметів, наприклад, можуть тріснути скла. А ще можна просто простудитися, тому перед тим, як сісти за кермо, потрібно трохи потримати двері авто відкритими.

До речі, іноді кермо і крісла нагріваються так сильно, що до них неможливо доторкнутися. В цьому випадку допоможе змочений рушник або вологі серветки. Але можна використовувати тільки спеціальні серветки, які просочені миючим засобом. Звичайні серветки для рук можуть залишити сліди, які потім буде важко зчистити. Включати кондиціонер краще після повного виходу гарячого повітря з кабіни. При цьому слід пам'ятати, що кондиціонер не повинен довго працювати на максимальному режимі, бо може призвести до перегрівання двигуна. А якщо ви дуже повільно рухаєтеся в пробці, а кондиціонер при цьому включений на повну потужність, перегріву двигуна не уникнути.

Якщо немає кондиціонера

Тим, у кого немає кондиціонера, навпаки, рекомендується тримати вікна відкритими, щоб не перешкоджати входженню зустрічного повітряного потоку. Однак при цьому є ризик застудитися, тому зловживати відкритими вікнами не варто. Краще відкривати розташовані по діагоналі вікна в місцях, де ніхто не сидить

Поділитися у соціальних мережах

автошкола Вердант
>