м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Правильний заїзд в гараж

Закрити
автошкола Вердант
Правильний заїзд в гараж

Існує два способи виконати парковку «заїзд в гараж» - заїзд заднім і переднім ходом. Перший варіант складніший, тому велику увагу слід приділити його відпрацюванню, спочатку на автодромі, потім в наявних умовах.

Парковка переднім ходом простіша, але можлива лише в тому випадку, якщо достатньо місця для розвороту

Заїзд в гараж заднім ходом. Відпрацювання техніки на автодромі

Суть вправи - навчитися грамотно паркуватися в обмеженому просторі, наприклад, в гаражі або на стоянці між автомобілями. На тренувальному майданчику «гараж» позначається дорожніми конусами або спеціальними флагштоками. Імітаційний бокс має обмежені розміри - ширші та довші навчального автомобіля приблизно на метр. Це дозволяє відпрацювати парковку в умовах, максимально наближених до реальних

Багато водіїв, довівши до досконалості виконання вправи на автодромі, не можуть зосередитися і зробити заїзд в реальний гараж або на паркувальне місце. І справа тут не в навичках - вирішальну роль відіграє страх помилитися, подряпати свою або чужу машину, викликати невдоволення або глузування оточуючих. Страх призводить до скутості і невпевненості в рухах і в результаті - до тих наслідків, яких водій-початківець так боїться. Щоб цього уникнути, слід деякий час потренуватися в «природному середовищі». Для початку підійде приватний гараж. Це привчить водія до виду стін замість дорожніх конусів і дозволить відпрацювати завчені рухи з урахуванням реалій.

Що потрібно зробити перед тим, як приступити до тренування

Вибрати спокійне місце і відповідний час, щоб ніхто не заважав.

Перед початком маневру переконатися, що на шляху автомобіля немає будь-яких перешкод.

Прибрати з гаража все зайве - ящики з інструментом, запасні деталі, шини та інше.

Заїзд в гараж переднім ходом

Цей спосіб простіший попереднього і домогтися грамотного виконання набагато легше, ніж в першому випадку. Його використовують, якщо перед гаражем або паркуванням достатньо місця для розвороту.

Щоб виконати в'їзд, необхідно вирівнявняти автомобіль з гаражем таким чином, щоб його передня частина (на рівні середини капота) виявилася перпендикулярна гаражній стіні. Після декількох відпрацювань водій навчиться відчувати авто і зможе виконувати маневр швидко і чітко, не зачіпаючи стіни боксу або припарковані машини.

Поділитися у соціальних мережах

автошкола Вердант
>