м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Поради для автоледі

Закрити
автошкола Вердант : Поради для автоледі

Найнеобхідніші поради для автоледі, які потрібно взяти до уваги і постаратися не забути в ситуаціях на дорозі всім початківцям - дівчатам за кермом.

1 Ви повинні добре орієнтуватися в дорожніх знаках і не тільки знати їх значення, а й дотримуватися їх. Іноді звичайно буває так, що правий той, у кого вище статус автомобіля, тому потрібно бути гранично уважною в таких ситуаціях, якщо тільки ви не дочка олігарха.


2 Не переживайте з приводу незнання внутрішнього устрою автомобіля, якщо це вам не цікаво, то не забивайте голову цими речами. Нехай про це знають професіонали своєї справи, телефон яких ви повинні мати завжди під рукою. І не страшно, що ви не знаєте, що таке підвіска або маточина, досить викликати знайомого майстра, який сам розповість, що з вашим автомобілем не так. Адже ми ж користуємося побутовою технікою і не дбаємо про те, що у неї всередині і як воно називається.


3 Протягом всього вашого шляху в дорозі намагайтеся не поспішати. Навіть якщо сильно спізнюєтеся кудись! Увімкніть для розслаблення приємну музику в своєму авто і всі рухи робіть не поспішаючи і з задоволенням, ніби ви вже років десять за кермом.


4 У щільному потоці - без метушні і не поспішайте перестроюватися, якщо машини занадто близько і не поспішають поступатися, спокійно почекайте слушного моменту, поки хто-небудь не поступиться. Жінкам частіше поступаються дорогою ввічливі чоловіки, так що чекати доведеться недовго.


5 Ще головна риса для всіх початківців дівчат і жінок за кермом, яку треба в собі виховувати - це самовладання. При русі в місті, тримайте себе в руках і не зліться на водіїв. Налаштуйте себе на те, що всі учасники руху твої приятелі і друзі. Ми багато чого можемо пробачити своїм друзям, але чомусь часто сердимося на чужих людей в схожих ситуаціях. Проявіть ввічливість на дорозі, пропускайте водіїв, при перестроюванні, які про це попросили, і не беріть участі в дрібних суперечках.


6 Відточуйте навик правильного перемикання передач, з часом ви будете це робити на автоматі. У місті водії їздять на четвертій швидкості, а за містом переключаються на п'яту. Ну а в пробці, як відомо рухаються на другій, а часом і на першій передачі. Під'їзджають до світлофора на нейтральній передачі, якщо вже горить червоний, і за умови, що дорога не мокра і не слизька.


7 Для більшості початківців - автоледі велику складність становить рушити з гірки. В цьому випадку необхідно: включаємо першу передачу і дуже швидко міняємо педаль гальма на газ, можна навіть трохи перегазувати, щоб не заглохнути і не скотитися назад. При цьому одночасно і плавно знімаємо ногу з педалі зчеплення. Ручником можна не користуватися, хоча багато інструктора навчають його теж використовувати. Але через недосвідченість і з ручником можна заглохнути і відкотитися назад, якщо не реагувати швидко.


8 Маршрути і маневри, при водінні намагайтеся обмірковувати заздалегідь, прагніть бути послідовною у всіх своїх рухах на дорозі. Особливо не змінюйте своїх рішень в останні хвилини, так як це часто призводить до ДТП. Водії навкруги не екстрасенси і вони теж прораховують заздалегідь свої та ваші дії в русі.


9 Паркування - це типово найскладніше, що ніяк не вдається правильно зробити дівчатам за кермом. Про жіноче паркування складають багато анекдотів. Тут можна порадити тільки одне, якщо в якійсь ситуації ви не впевнені, що правильно припарковуєте свій автомобіль, то не посоромтеся попросити допомоги. Рідко хто відмовляє. Але це на перших порах, згодом, ви навчитеся це робити .


10 Виїзд з парковки теж часом може становити незручності для початківців - дівчат за кермом. Особливо, коли вас затискають два автомобіля спереду і ззаді. Тому, коли паркуетесь, то не під'їзджайте занадто близько до машини попереду, але і багато місця теж не залишайте, щоб інший спритник не зміг втиснутися, при всьому бажанні.

Водіння автомобіля можна освоїти дуже швидко, якщо робити це часто, і тоді всі дії будуть відбуватися майже на "автоматі".
Як каже японське прислів'я : швидко - це повільно, але без перерв !

Поділитися у соціальних мережах

>