м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Ознаки несправності автомобіля

Закрити
автошкола Вердант : Ознаки несправності автомобіля

Досвідчені водії знають, що набагато простіше, дешевше та правильніше лагодити машину заздалегідь, ніж проводити екстрений ремонт. По-перше, коли ви уважні до свого автомобіля, ви можете помітити несправність на початковому рівні, коли вона ще не набула масштабів катастрофи, а виправити таку поломку буде значно простіше. По-друге, при своєчасному ремонті, коли машина ще на ходу, ви можете вибрати свого майстра і потрібну вам автомайстерню для обслуговування, а ось в екстрених ситуаціях доведеться вдаватися до допомоги тих, хто знаходиться поблизу. Нарешті, по-третє, симптоми поломки ви можете помітити в звичайний день, але якщо їх проігнорувати, то серйозна поломка авто може трапитися з вами в самий незручний момент: на трасі або при терміновому виїзді. Саме тому необхідно завжди стежити за станом своєї машини, вчасно і регулярно проходити технічне обслуговування, їздити в автосервіс на діагностику і дотримуватися всіх правил експлуатації. Крім того, обов'язково треба провести перевірку машини, яку збираєтеся купити. Якщо ви вибираєте машину з пробігом, найкраще провести для авто повну професійну діагностику або ж перевірити все самому, якщо ви володієте достатнім рівнем компетенції.

1 Перша ознака несправності авто - нерівномірність роботи мотора на холостих обертах. Якщо звук роботи двигуна то зростає, то зменшується, це вказує на «плаваючі» обороти, а значить, несправний один з вузлів агрегату і машина терміново потребує діагностики та ремонту, поки поломка не змусила вас проводити капітальний ремонт двигуна.


2 Стук двигуна - якщо двигун при роботі почав нехарактерно стукати, це може свідчити про збільшення зазору між деталями, що небезпечно, так як вони розгойдуються і ламаються все сильніше. Якщо при збільшенні оборотів стукіт стає голоснішим і чіткішим, швидше за все зламався газорозподільний механізм. Його потрібно буде замінити повністю.


3 Стук з-під днища - якщо з-під днища машини ви чуєте скрегіт і стукіт, це може свідчити про знос сайлентблоків підрамника. Сама поломка не страшна, але вона може привести до загального зносу авто, поломки інших його частин, так що пропускати подібне теж не варто.


4 Стук при повороті керма або на нерівностях - якщо незвичний звук лунає в машині тоді, коли ви повертаєте кермо або проїжджаєте нерівності, це, швидше за все, свідчить про несправності рульового кардана. Подібна поломка дуже серйозна, і рульовий кардан потребує негайної заміни.


5 Незвичний колір вихлопних газів - з вихлопної труби машини дим повинен йти безбарвний, або ж мати невеликий білий відтінок. Якщо вихлопи вашого авто набули синюватий колір або потемніли, швидше за все це говорить про несправності двигуна. Якщо дим білий, але густий і його багато, проблема може бути в прокладці головки циліндра. Чорний дим свідчить про проблеми системи палива авто, а жовтий відтінок вихлопів говорить про те, що дизельне паливо згоряє не повністю.


6 Нерівномірність вихлопу диму - коли машина працює на холостому ходу, піднесіть до вихлопної труби аркуш паперу. Якщо він вібрує нерівномірно, це може свідчити про некоректну роботу одного з циліндрів двигуна. Сама несправність може бути в системі запалювання або системі впорскування.


7 Нерівний рух по прямій - якщо при русі по прямій вам доводиться постійно підрулювати, щоб зберігати траєкторію, значить підвіска авто явно прийшла в непридатність. Варто перевірити рейку, кермові тяги й кульові опори. Навантаження на ці деталі завжди високе, і можливість їх зносу також велика.


8 Масло на днищі - якщо на днищі машини ви помічаєте масло, це може свідчити про несправності сальників колінвалу або расподільчого валу, а також про проблеми масляного фільтра або несправності прокладки піддону.


9 Масло на двигуні - якщо ви помітили масло при огляді двигуна на голівці блоку циліндрів, швидше за все, продірявилася прокладка блоку. Це в свою чергу може привести до масляного «голодування» двигуна і його вкрай швидкого зносу.


10 Різке падіння рівнів гальмівної і охолоджуючої рідини - якщо при регулярному огляді ви помічаєте вкрай низький рівень охолоджувальної або гальмівної рідини, це може говорити про негерметичність патрубків. Поломка сама по собі нескладна і дешева, але наслідки у цій несправності можуть бути дуже сумними для машини.


11 Збільшення витрати масла - швидше за все, вказує на проблеми в двигуні. Часом ці витрати можуть досягати 1 літра на 1000 км. Щоб уникнути вкрай дорогого і складного капремонту, відразу зверніться до автомайстра за діагностикою та консультацією, а також регулярно оцінюйте рівень масла і стежте за його показниками.


12 Збільшення витрати палива - якщо двигун вашого авто втрачає в потужності, а витрата бензину при цьому дивним чином різко збільшується, швидше за все, капремонт мотора у вас не за горами. Не варто засмучуватися при цьому завчасно, адже проблему можливо ще можна вирішити цілком звичними і невеликими заходами


13 Корозія - якщо на днищі автомобіля виникає іржа, це ніби як звичайна справа. Але якщо залишити цю проблему без уваги, на черговій купині вам може просто повести кузов або відірвати стійку, так що не залишайте корозію без уваги і терміново вирушайте до рихтувальника.

Поділитися у соціальних мережах

>