м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Електромобіль, на що звернути увагу ?

Закрити
автошкола Вердант
Електромобіль, на що звернути увагу ?

Електромобіль поки що залишається дорогим задоволенням. Придбати новенький автомобіль з салону не всім по кишені. Скасування акцизів на ввезення електричних транспортних засобів дозволило багатьом підприємцям завозити б / у електромобілі з Канади і США.

На що звертати увагу при покупці електрокара на вторинному ринку ?

  • В першу чергу потрібно звернути увагу на функціональність акумуляторної батареї, перевіривши її відповідним чином.

Що важливіше : Пробіг чи дата випуску ?

Акумулятор - найважливіший вузол в електромобілі. На жаль, автомобільні батареї втрачають ємність з кожним циклом зарядки, що неминуче призводить до втрат відстані, яку вони можуть долати. Оскільки багато електромобілів не справляються з великими відстанями без зарядки, це «замкнуте коло» значно обмежує придатність для повсякденного використання з плином часу. Потрібно зазначити: акумулятори електромобілів старіють, навіть коли вони не використовуються. Тому невеликий пробіг в електромобілях не обов'язково має сенс. Зверніть увагу, скоріше, на рік випуску машини, що буде говорити про ефективність використаної в ньому акумуляторної технології.

Отримати інформацію про батарею

Подивіться в інтернеті інформацію від виробника про гарантійні терміни на батареї

Ретельно перевірити акумулятор

Попросіть продавця повністю зарядити акумулятор автомобіля для тест-драйву. Перш ніж почати, запам'ятайте покажчик віддалі, яку може здолати автомобіль. Пам'ятайте про те, що електрокар відразу після підзарядки і запуску двигуна втратить за показниками близько 50 км пробігу - це особливість навіть нових машин. В кінці тест-драйву ви повинні перевірити подолані кілометри і дистанцію яку ви зазначали на початку руху. Якщо результат дуже сильно відрізняється від інформації виробника, отриманої заздалегідь, то варто задуматися про інше авто.

Що швидко зношується ?

Велика перевага електричних автомобілів в тому, що вони мають на порядок менше деталей що зношуються. Проте є деякі елементи, на які варто звернути особливо увагу. До них відносяться шини, гальма і ходова частина. При виборі машини для себе, обов'язково вимагайте пройти діагностику ходової частини, щоб розуміти в якому стані вам дістається машина. Огляньте при цьому гальмівні колодки і окремо стан протектора шин.

Поділитися у соціальних мережах

автошкола Вердант
>