м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Блог   ②

Закрити
Автошкола Вердант :Водіння  автомобіля з причепом
Водіння автомобіля з причепом

У житті нерідко трапляються ситуації, коли необхідно швидко перевезти вантаж. Багажник машини, особливо малогабаритної, часто нездатний вмістити необхідні речі, тому багато водіїв вирішують придбати причіп. Для безпечного та комфортного водіння машини з причепом необхідно оцінити технічний стан і справність останнього.

Продовжити читати

Автошкола Вердант : Як зберегти здоров'я за кермом
Як зберегти здоров'я за кермом

Тривале знаходження людини за кермом автомобіля негативно позначається на її здоров'ї. Потрібно постійно бути уважним, особливо в пробках і в умовах поганих доріг
До того ж при знаходженні за кермом є ризик розвитку проблем зі спиною та іншими частинами тіла. Тож не дивно, чому багато таксистів скаржаться на болі в області плечового пояса, гомілки, стопи та шиї.
Загалом, болі і неприємності на дорозі в сукупності створюють психофізіологічний фактор, що впливає на водія неприємним чином

Продовжити читати

Автошкола Вердант : Як зберегти здоров'я за кермом
Автомобіль у спеку

Літо абсолютно справедливо асоціюється зі спекою. Однак спека не завжди приємна, особливо якщо мова заходить про автомобілістів. Влітку в салоні машини часто буває дуже жарко - металевий корпус автомобіля нагрівається, що створює серйозний дискомфорт для водія і пасажирів.

Продовжити читати

Автошкола Вердант : Як зберегти здоров'я за кермом
Електромобіль, на що звернути увагу ?

Електромобіль поки ще залишається дорогим задоволенням. Придбати новенький автомобіль з салону не всім по кишені - на що звертати увагу при покупці електрокара на вторинному ринку ?

Продовжити читати

Автошкола Вердант : Як зберегти здоров'я за кермом
Правильний заїзд в гараж

Існує два способи виконати парковку «заїзд в гараж» - заїзд заднім і переднім ходом. Перший варіант складніше, тому велику увагу слід приділити його відпрацювання, спочатку на автодромі, потім в природних умовах.

Продовжити читати


автошкола Вердант
>