м.Ів.-Франківськ, вул.Юності 33,вул.Незалежності 44
avtoshkola.verdant@gmail.com
+38 (067) 340 40 59
Meню

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

+38 (067) 340 40 59, +38 (099) 077 41 61

автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдвяними святами
Закрити
Проводимо навчання водіїв категорії "В", "С" і перепідготовку водіїв категорій "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "С1Е", "СЕ"     Увага : Акційна знижка : "Навчаєшся сам і привів друга - отримай знижку 5% .  Ветеранам АТО - знижка 10 %"  

Підготовка автомобіля до осінньо-зимового сезону

Закрити
автошкола Вердант
Підготовка автомобіля до осінньо-зимового сезону

Уже на початку осені, напередодні зими, автомобілісти починають замислюватися про зміну літньої гуми на зимову. Однак, для того, щоб надійно підготувати автомобіль до осінньо-зимового сезону необхідно провести ряд комплексних заходів, здатних захистити машину від погодних умов.

І чим раніше почнеться така підготовка, тим краще для машини та її власника, оскільки погода досить непередбачувана - сльота і сніг можуть початися в будь-який момент. Адже погодні умови можуть вкрай негативно позначитися на стані автомобіля.

Наприклад, наявність взимку на дорогах солі і піску може піддати кузов автомобіля ранньої корозії, а також вивести з ладу деякі системи і механізми.

При підготовці автомобіля до осінньо-зимового періоду слід провести ряд наступних заходів:

 • провести заміну гуми і балансування коліс;
 • зробити діагностику ходової;
 • перевірити розвал-сходження коліс;
 • перевірити стан акумулятора;
 • замінити масло і фільтр;
 • провести захист днища автомобіля;
 • провести захист кузова машини в цілому;
 • замінити гальмівні колодки;
 • подбати про стан салону автомобіля;
 • провести діагностику термостата;
 • замінити свічки запалювання.

Діагностику деталей, що вимагають заміни, можна зробити на будь-якій СТО. Тим не менше, краще мати справу тільки з перевіреними сервісними станціями, щоб проблеми з автомобілем не з'явилися в самий невідповідний момент.

При заміні гуми необхідно звернути увагу і на стан розвалу-сходження, оскільки якщо розвал-сходження в поганому стані, то і гума прослужить недовго. Також якщо розвал-сходження не в порядку, то автомобіль буде нестійко поводитися на дорозі.

Варто звернути увагу на стан акумулятора, оскільки при настанні холодів ємність батареї знижується, а відповідно, в разі несправності автомобіль може заводитися погано, а то і взагалі не завестися. Тому, якщо акумулятор розряджений, то необхідно його зарядити або замінити

Автомобіль є уособленням стилю і смаку свого власника, в зв'язку з цим обов'язково необхідно подбати і про зовнішній вигляд машини.В даний час існує велика кількість засобів, які забезпечують безпеку лакофарбового покриття, днища автомобіля, кузова, підкапотного простору, а також запобігають забрудненню оббивки салону.

Крім огляду машина на СТО, необхідно своєчасно проводити заміну незамерзаючої рідини, яка знаходиться в омивачі

З огляду на елементарні правила захисту автомобіля і його перевірки перед осінньо-зимовим періодом, можна не боятися настання холодів.

Поділитися у соціальних мережах

автошкола Вердант
>